Prodej, byt, 107m2, pozemek 64m2, Černilov - Bukovina

7.990.000 Kč


Nabízíme k prodeji byt o dispozici 4+kk s vlastní předzahrádkou o velikosti 64m2. Jedná se o projekt Bukovina, který přináší bydlení s maximální možnou energetickou soběstačností ( použití fotovoltaiky, větrných turbín, baterií a termálních vrtů) a zároveň v těsné blízkosti Hradce Králové. Snoubící moderní prvky a technologie s úctou k tradici a venkovskému rázu bydlení, s vizí vytvořit příjemné místo pro život jednotlivců, párů i rodin, které ctí ekologické principy.

Nabízený byt má celkovou podlahovou plochu 107m2. Přízemí bytu je tvořeno vstupní chodbou, samostatnou toaletou, šatnou, obývacím pokojem s kuchyní a se vstupem ven na vlastní předzahrádku. V patře se nachází dva pokoje, ložnice, koupelna a samostatná toaleta.

K dispozici bude možnost využití společné zahrady (skleník, truhlíky, dětské hřiště apod.). Součástí komplexu bude také vnitřního sportoviště fitness, wellness, kinosál a komerční prostor, ve kterém se do budoucna plánuje otevření bezobalového obchodu s malou kavárnou.

K bytu náleží jedno soukromé parkovací stání. V případě zájmu je možné dokoupit další parkovací stání.

V ceně bytu je poukaz na pořízení kuchyně od společnosti ALIN-MODERNÍ BYT s.r.o. v hodnotě 190 000,- vč DPH.

Pokud Vás nemovitost zaujala, tak se mi určitě ozvěte a rád Vám poskytnu více informací

.

Třída energetické náročnosti B

Máte zájem o prohlídku?

Kontaktujte mě

EISENREICH-REALITY

Komenského 253, Hradec Králové

+420 724 304 349

deisenreich@eisen-reality.cz